Neobyčejná Virtuální Asistentka

Mějte čas na své podnikání!

Dělejte jen to, co na svém podnikání MILUJETE.

Buďme parťáci!

Ostatní nechtě na mně. To je zase to, co MILUJU já.
Kontaktujte mě

Jmenuji se Andrea a mohu být Vaše virtuální asistentka.

Proč mít virtuální asistentku?

Podnikání většinou neobnáší pouze činnosti, které vás baví a rádi jim obětujete čas. Dřív nebo později zjistíte, že už vlastně na to svoje podnikání nemáte ani čas! Chodí vám 100 emailů denně a většina z nich ani není důležitá. Stejně je ale musíte nějak zpracovat. Musíte spravovat svůj kalendář, webové stránky, tvořit si drobnou grafiku na web, psát popisku k produktům.

Opravdu toto všechno ale musíte dělat vy? Nebudu Vás dlouho napínat. Nemusíte. Od toho tu můžu být já. Nechtě mě být vaším parťákem a ulevit vám od činností, které nemáte rádi. Já je ráda mám!

Virtuální asistencí se zabývám krátkou dobu, to ale neznamená, že nemám žádné zkušenosti. Mám! Nasbírala jsem je během svého studia a předchozích zaměstnání. Dále se vzdělávám samostudiem. Nechci být nikdy pozadu, pak totiž nebudou pozadu ani mí klienti. A klient je u mě na prvním místě.

Ušetřím vám čas

Jedna z největších výhod spolupráce s virtuální asistentkou.

Nejste na to sami

Budu spolehlivým parťákem pro vaše podnikání.

Nemusíte umět všechno

Zastoupím vás ve věcech, které vás nebaví nebo vám nejdou tolik od ruky.

Mám kontakty

Hledáte pomoc s něčím a nejste si jisti, že to ovládám? Napište i tak. Mohu vás odkázat na VA, která tuto službu nabízí.

Nejsem vaším zaměstnancem

Platíte mi jen skutečně odpracovaný čas, žádné pauzy nebo kafíčka.

S čím vám mohu pomoci?

Pokud byste měli zájem o spolupráci se mnou, ale nenašli jste v seznamu to, co potřebujete, kontaktujte mě. Uvidíme, co se s tím dá dělat.

Jak probíhá spolupráce?

První kontakt je na vás. Využijte k tomu formulář (klikněte na tlačítko kontaktujte mě) nebo mi napište na andrea.jankovska@neobycejnava.cz. Případně mi napište na Facebooku nebo LinkedInu.

Poté co mě kontaktujete už přebírám otěže já. Vyptám se vás na vše, co ke své práci potřebuji a co zamezí případným nedorozuměním. Dále odpovím na veškeré vaše dotazy a nastíním průběh budoucí spolupráce.

Preferuji písemnou komunikaci. Pokud je vám ale proti srsti, můžeme zvolit i jinou online možnost (hovor přes Meet atd.).

Nyní můžeme začít!

Co nejdříve od první kontaktu zahájíme spolupráci. Každý úkol splním do předem stanoveného termínu a budu vám k dispozici.

Komunikace je pro mě důležitá. Jakékoli překážky nebo dotazy řeším ihned. Spokojenost klienta je u mě na první místě.

Na konci každého období vám zašlu report o odpracovaných hodinách. Poté vám zašlu fakturu za mé odpracované služby.

Vyhledání a zpracování dat
Virtuální asistentka

Virtuální Asistentka – Vyhledání a zpracování dat

Vyhledávání informací je někdy zdlouhavá činnost. Obzvlášť když potřebujete hodně dat a poté s nimi chcete ještě nějak dále pracovat. Někdy je i obtížné vymyslet ta správná klíčová slova, dle kterých informace na internetu hledat. Ono ani to „googlení“ není tak lehké, jak se někdy zdá.

ČÍST DÁLE »
Správa emailu
Virtuální asistentka

Virtuální Asistentka – Správa emailu

Prací virtuální asistentky je vám usnadnit život. Nastavit procesy, které vám zpříjemní podnikání. A to hlavní, získat vám volný čas, kterého je při podnikání nedostatek.

ČÍST DÁLE »

© 2020 Andrea Jankovská

IČO 09362185; neplátce DPH
Litvínovská 594/16, 190 00, Praha 9 – Prosek;
zapsaná v Živnostenském rejstříku od 27.7.2020 – MÚ Praha 9