Správa emailu

Prací virtuální asistentky je vám usnadnit život. Nastavit procesy, které vám zpříjemní podnikání. A to hlavní, získat vám volný čas, kterého je při podnikání nedostatek.

Možná jste si položili otázku typu:

Jak právě mně může pomoci virtuální asistentka ?

Virtuální asistentka vám pomůže i s těmi nejzákladnějšími činnostmi, které provází každé podnikání. Dnes si řekneme něco a jedné z nich. A to je správa emailu.

Pokud podnikáte, tak vám přijde denně desítky emailů (ne-li stovky). Už jste si někdy spočítali, kolik času strávíte jen tím, že je musíte všechny projít a zjistit, zda jsou pro vás relevantní?

A teď si představte, že by někdo udělal za vás. 

Můžete mít někoho, kdo vám pomůže.

Na mail každému chodí nevyžádaná pošta. Různé reklamní nabídky, které pro vás nejsou relevantní. Řetězové e-maily, které vám tak maximálně otráví den. Tyto maily musíte jako podnikatel projít (co kdyby pro vás byly relevatní?) a poté smazat (nebo rovnou označit za spam). Činnost možná jednoduchá, za to ale pěkně otravná a někdy i zdlouhavá.

Mezi těmi všemi nepotřebnými maily se vyskytují i ty velice důležité, které mohou snadnou zapadnout. Takovéto maily vaše virtuální asistentka najde, označí jako důležité a posune nahoru v emailu. Vám bude stačit se jednou denně do emailu podívat a tyto maily zpracovat.

Pokud chcete v mailu ještě někdy něco najít, je potřeba používat štítky. Virtuální asistentka vám pomůže všechny maily správně roztřídit. Najednou už vaše pošta nebude nepřehledné smetiště, ale krásně zorganizovaný prostor.

Ano i toto si můžete s virtuální asistentkou dohodnout. Píšou vám zákazníci? S virtuální asistentkou si můžete dohodnout i zákaznický servis. Základní maily zodpoví sama, pokud se vyskytne něco složitějšího, na co znáte odpověď pouze vy, tak vám mail označí a vy ho později zodpovíte.

Máte dovolenou a chcete si ji opravdu užít? Nenechte se rušit emaily. Vaše asistentka se může o vaší poštu komplet postarat. Zažijte konečně nepracovní dovolenou.

Možná vám nechodí stovky mailů a nepřijde vám nutné, aby váš email někdo pravidelně kontroloval za vás.

Virtuální asistentka vám může pomoci i jen jednorázově:

  • uklidí
    • Pokud se vaše pošta stala nepřehlednou, tak je velice časově náročné ji zpětně zorganizovat. Asistentka to může udělat za vás. Vytvoří štítky a nastaví pravidla. Vše dle vašeho přání.
  • odhlásí vás z odběrů
    • Možná jste se přihlásili k odběru newsletterů, které vás vlastně nezajímají. Odhlásit se z nich je časově náročné a není to moc zábava. Tak proč si na to někoho nenajmout.
  • zástup
    • I toto může být jen jednorázová akce. Na dovolené ji ale velice oceníte.

Vidíte? Taková jednoduchá věc, jako je email a kolik času dokáže „sežrat“. A jak víte, čas jsou peníze.

Zatoužili jste po svojí virtuální asistence? Tak na co čekáte.

Já už se na spolupráci s vámi nemůžu dočkat!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.

© 2020 Andrea Jankovská

IČO 09362185; neplátce DPH
Litvínovská 594/16, 190 00, Praha 9 – Prosek;
zapsaná v Živnostenském rejstříku od 27.7.2020 – MÚ Praha 9